Tisková zpráva č. 6

ŠKOLENÍ KONCOVÝCH UŽIVATELŮ CENTRÁLNÍHO REGISTRU (REUIP)

V období listopad-prosinec 2013 probíhaly instruktáže a školení všech zaměstnanců za účelem seznámení s novým informačním systémem - Centrálním registrem elektronizace úkonů inspekce práce.

Po úvodních školení, kterých se zúčastnili všichni zaměstnanci Státního úřadu inspekce práce a jednotlivých Oblastních inspektorátů, následovalo několik cyklů specializovaných školení dle odbornosti jednotlivých zaměstnanců - zejména inspektorů práce, vedoucích zaměstnanců a asistentek jednotlivých odborů a útvarů (inspekce dle zaměření, právní odbor).

Termíny školení byly naplánovány v úzké spolupráci projektového týmu SÚIP, zástupci dodavatele a jednotlivými Oblastními inspektoráty práce (celkem 8). Z důvodu zajištění patřičných přístupových práv k testovací verzi systému bylo nutné účast na jednotlivých bězích školení naplánovat s přesností na jedonotlivé zaměstnance. Kromě dní, délek a účastníků konkrétních termínů školení bylo nutné rovněž zajistit odpovídající logistiku - tedy občerstvení, projekční techniku, IT infrastrukturu, propustnost sítě, ubytování účastníků (v případě školení delších než 1 den), pozvánky a v neposlední řadě rovněž uvolnění konkrétních zaměstnanců k účasti na školení.

Nyní v závěru roku 2013 lze konstatovat, že školení proběhla vesměs úspěšně, a to i z pohledu odhalení drobných nedostatků informačního systému, které bude nutné napravit ještě před ostrým nájezdem systému v roce 2014.

Kalendář akcí
Listopad / 2019
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Kde nás najdete?
 

Globální návrh

30/05/2012 byla akceptována Etapa Globální návrh a byl předám kompletní dokument "Globální návrh řešení", Matice agend, modulů a hlavních částí procesů a Model Globálního návrhu v Enterprise Architect - html verze.

více zde

Detailní návrh

30/10/2012 byla akceptována Etapa Detailní návrh klíčových procesů a byl předán kompletní dokument "Detailní návrh řešení IS", SUIP vzory dokumentů a Model Detailního návrhu v Enterprise Architect - HTML verze.

více zde

Dodávka licencí

05/06/2012 byla předána dodávka licencí dle Smlouvy o zajištění licenčních práv k software. Konkrétně se jednalo o tyto licence:

  • - Microsoft Dynamics AX 2009 BRL Business Essential Foundation Pack
  • - Microsoft Dynamics AX 2009 Additional BRL Users (Concurrent User)
  • - Enhancement plan Microsoft Dynamics AX
  • - AutoCont Add-on Modul Správní řízení
  • - AutoCont Add-on Modul Rozhraní pro Spisovou službu
  • - Enhancement plan za Add-on moduly

více zde

Akceptace Etapy REUIP v rozsahu Etapy 1

4/12/2012 byla akceptována Etapa REUIP v rozsahu Etapy 1 zahrnující instalaci systému REUIP v rozsahu Etapy 1 do prostředí zadavatele a předvedení funkčního systému v rozsahu Etapy 1 a byla předána Funkcionalita systému REUIP v rozsahu k milníku smlouvy dle kapitoly 5.2.2.2.

více zde

Předání dodávky HW a SW licencí a instalace systému REUIP do prostředí zadavatele

17/12/2012 byla předána dodávka HW a SW licencí v rozsahu bodu 5 Dodatku číslo 2 ke smlouvě obsahující licence k serverům Hyper-V, diskovému poli, LAN prvkům a SW Microsoft Serverové licence.

Dále byla předána Instalace systému REUIP do prostředí zadavatele v rozsahu k milníku smlouvy dle kapitoly 5.2.2.2.

více zde

Copyright © 2011 - Státní úřad inspekce práce, Správce obsahu: web@suip.cz