Tisková zpráva č. 1

REUIP - Registr elektronizace úkonů inspekce práce

Státní úřad inspekce práce (SÚIP) realizuje v rámci Integrovaného operačního programu projekt s názvem „Vytvoření centrálního registru elektronizace úkonů inspekce práce“. Hlavním cílem tohoto projektu je vybudování nového, resp. inovovaného souboru informačních systémů, které znatelně urychlí, zefektivní a v konečném důsledku i zlevní procesy spojené s agendami SÚIP. Dojde tak k eliminaci neúčelných a nehospodárných procesů v rámci SÚIP a jednotlivých oblastních inspektorátů práce.

Projektový záměr vychází z dříve zpracované studie proveditelnosti, která na základě podrobné analýzy poskytla návrh řešení a definovala jednotlivé projektové aktivity. Vedení SÚIP si kromě realizace klíčových aktivit slibuje postupnou transformaci papírové formy komunikace na formu elektronickou.

Realizace projektu je členěna do následujících klíčových aktivit:

a) Zefektivnění procesu řízení kontrol a podpory správního řízení, včetně reportingových nástrojů vzešlých z podrobné analýzy.

b) Rozšíření elektronického systému plánování kontrol a poskytování informací o nové a v současné době nepodporované procesy, např. poskytování informací, plánovaní kontrol, apod.

c) Integrace na externí systémy – zejména napojení na informační systém základních registrů (ISZR), zpřístupnění portálových modulů a rozhraní pro CzechPOINT a integrace na evropské instituce.

d) Vytvoření infrastruktury pro připojení mobilních uživatelů – inspektorů práce v terénu.

V současné době vrcholí výběrové řízení na hlavního dodavatele klíčových aktivit - Implementátora technického řešení projektu.

 

Kalendář akcí
Listopad / 2019
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Kde nás najdete?
 

Globální návrh

30/05/2012 byla akceptována Etapa Globální návrh a byl předám kompletní dokument "Globální návrh řešení", Matice agend, modulů a hlavních částí procesů a Model Globálního návrhu v Enterprise Architect - html verze.

více zde

Detailní návrh

30/10/2012 byla akceptována Etapa Detailní návrh klíčových procesů a byl předán kompletní dokument "Detailní návrh řešení IS", SUIP vzory dokumentů a Model Detailního návrhu v Enterprise Architect - HTML verze.

více zde

Dodávka licencí

05/06/2012 byla předána dodávka licencí dle Smlouvy o zajištění licenčních práv k software. Konkrétně se jednalo o tyto licence:

  • - Microsoft Dynamics AX 2009 BRL Business Essential Foundation Pack
  • - Microsoft Dynamics AX 2009 Additional BRL Users (Concurrent User)
  • - Enhancement plan Microsoft Dynamics AX
  • - AutoCont Add-on Modul Správní řízení
  • - AutoCont Add-on Modul Rozhraní pro Spisovou službu
  • - Enhancement plan za Add-on moduly

více zde

Akceptace Etapy REUIP v rozsahu Etapy 1

4/12/2012 byla akceptována Etapa REUIP v rozsahu Etapy 1 zahrnující instalaci systému REUIP v rozsahu Etapy 1 do prostředí zadavatele a předvedení funkčního systému v rozsahu Etapy 1 a byla předána Funkcionalita systému REUIP v rozsahu k milníku smlouvy dle kapitoly 5.2.2.2.

více zde

Předání dodávky HW a SW licencí a instalace systému REUIP do prostředí zadavatele

17/12/2012 byla předána dodávka HW a SW licencí v rozsahu bodu 5 Dodatku číslo 2 ke smlouvě obsahující licence k serverům Hyper-V, diskovému poli, LAN prvkům a SW Microsoft Serverové licence.

Dále byla předána Instalace systému REUIP do prostředí zadavatele v rozsahu k milníku smlouvy dle kapitoly 5.2.2.2.

více zde

Copyright © 2011 - Státní úřad inspekce práce, Správce obsahu: web@suip.cz